Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 21 maja 2015

Samochodowe marzenia. 45 000PLN

Porsche 928. Czy jest ktoś kto wcale nie marzył o takim samochodzie? Na pewno ktoś się znajdzie. Ale powiem wam, że mnie w tym wąskim gronie nie znajdziecie. Bo ja akurat zawsze o nim marzyłem. Chcę, pragnę, muszę go mieć ;)

Wydaje mi się cokolwiek niesprawiedliwe, że wcale nieczęsto udaje nam się realizować samochodowe marzenia. Kurczę, może równie rzadko udaje nam się realizować po prostu marzenia. A może jeszcze inaczej: czy ktoś z was w ogóle o czymkolwiek dzisiaj marzy? Niedawno się na tym złapałem, zresztą zapytany o samochodowe tematy, że przestałem marzyć. Zapytany o samochód marzeń, popadłem w głęboką zadumę. Jeszcze 10 lat wcześniej, odpowiedzi było kilka. Wcześniej, więcej. A jeszcze wcześniej, jeszcze więcej. Co więc się stało z tą listą i ze mną. Dlatego dzisiaj przyrzekam wam, że do marzeń wracam. I mam nadzieję, że jeśli wpadliście niechcący w tę samą marzycielską pustkę, co ja, to też z niej wyjedziecie.

Porsche w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz