Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 26 maja 2015

TANIOŚĆ. Kręgi zbliżone do jajka. 1 000PLN

Mam dla nas wszystkich wspaniałą wiadomość. Powraca moda na Hondę Civic. Przynajmniej w niektórych kręgach. Tam właśnie, ten model określany jest pieszczotliwie "jajkiem". Poszukiwane są praktycznie wszystkie egzemplarze, byle tylko trzymały się kupy i były... tanie.

Civic to wielka legenda. Pamiętamy kilka generacji tego modelu zanim zaczął przypominać dziwny ulepek śmiesznych kształtów. Dzisiaj Civic zmienił się nie do poznania. Nie odnajdzie się w nim lekkości poprzedników.
I nie, wcale nie wyśmiewam się ze rdzy na rantach błotników. Civic taki jak ten z mocą niemal 90 koni pod maską to naprawdę dynamiczny samochód. Coś w sam raz dla energicznego przedstawiciela młodego pokolenia. Kogoś, kto jest gotów w każdej chwili rzucić wyzwanie innemu autu na skrzyżowaniu.
Honda w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz