czwartek, 14 maja 2015

To nie może być Ford. 18 900PLN

Myślę, że taka właśnie była reakcja większości opinii publicznej kiedy niemiecka marka po raz pierwszy zaprezentowała nowy model, czyli Sierrę. Ale to nie było wszystko, co Ford miał do pokazania. Po aerodynamicznych ale jednak wizualnie potulnych modelach ze słabszymi silnikami, przyszedł czas na potwory.

No dobrze, może to nie były całkiem potwory a kategorii dzisiaj proponowanych seryjnych wozów z silnikami o mocach ponad 400 koni. Tym niemniej, nawet dzisiaj taka 150-konna Sierra  mogłaby dzielnie stawić opór na krętej drodze. Zaś stylistyka tego XR nie ma sobie równych. A na pewno przewyższa wszystko co Ford ma aktualnie do zaoferowania. Popatrzcie na te światła, płetwy, wywietrzniki na masce i przetłoczenia zderzaka. A potem wskażcie proszę jakąkolwiek konkurencję z obecnej oferty. Moim zdaniem: brak.
Bardzo mi się ten model zawsze podobał, a ten egzemplarz wydaje się być w całkiem niezłym stanie. Tradycynie do sprawdzenia korozja, ale jeśli w tej kwestii wszystko jest dobrze, to radzę kupować.
XR w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. no ale skoda to to nie jest panie kochany ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ojcze, będę zmuszony odesłać Ojca do Naczelnego Skodziarza Polski ;)

      Usuń