Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 5 czerwca 2015

Niektórym to nic nie pomoże... a może? 16 000PLN

Kiedy ten model Audi był stosunkowo świeży, nie było głowy, która by się za nim nie obejrzała. Dlatego pytam: jak to jest, że nie osiągnął on w ogóle statusu kultowego? I pytam ponownie, który z modeli Audi, oczywiście z wyłączeniem Quattro, taki status w ogóle waszym zdaniem osiąga?

Długo mu się przyglądam i nie ma takiego elementu w tym aucie, który by się mi nie spodobał. Przód, fajny. Lusterka wsteczne na drzwiach, super. Powierzchnia szyb, bomba. Nawet ta krótka pokrywa bagażnika też robi sensowne wrażenie.
Tylko potem człowiek cofa się kilka kroków i... jakoś ta fajność gdzieś ginie a zostaje zwykłe starsze Audi. A może nie? Rzut oka pod maskę trochę rozczarowuje, bo w końcu tylko diesel. Ale zaraz, to diesel wzdłużnie ustawiony. Czyli jednak ktoś się postarał. Do tego automatyczna skrzynia, klimatyzacja, mały przebieg...
Coś wam powiem, może się ta "Osiemdziesiątka" nie rzuca w oczy, ale sądzę, że robi świetną robotę jako auto do codziennej jazdy. A i odrobinkę stylu też ma.

Audi na aukcji - tutaj.

3 komentarze:

  1. mit wieśwagenów ,burakowozów zniszczył renome tego auta - a szkoda ... jak dla mnie tylko cygaro jeszcze ujdzie - ale ładnego bardzo ciezko znalezc /// this is so sad ///

    OdpowiedzUsuń
  2. a jednak ten prezentuje się całkiem elegancko. nie sądzę, zeby było wstyd nim jechać.

    OdpowiedzUsuń
  3. stan cudny , to fakt - ale mi by było wstyd jechać i tu pozwolę się nie zgodzić z wielce czcigodnym autorem ;), dziki czemu jeszcze raz podkreślę swą niezależność i uwielbienie dla autora tej strony jak i osobiście;)

    OdpowiedzUsuń