Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 12 czerwca 2015

Prawdziwie rzadki "wyszukany". 8 500PLN

Na coś takiego czekałem, chociaż nie miałem tej świadomości. Co prawda dzisiaj moje myślenie jest zaburzone odkryciem całkiem smakowitego Citroena XM kombi, ale poza tym przecież są inne auta i takie Punto to właśnie jeden z tych typowych "wyszukanych".

 Samochód oryginalnie sprzedany w Polsce, z fajną historią, której częścią jest udział w promocji modelu Punto w naszym kraju. Poza tym to GT czyli auto, które z każdym innym Punto niewiele ma wspólnego. Silnik turbo, kosmiczne wręcz osiągi na poziomie niemal takim jak w legendarnym Uno Turbo. Do tego mocny, konkretny kolor i tylko ta kierownica z Seicento, która do GT nijak mi nie pasuje. Nie wiem, może można to odkręcić i zastąpić prawdziwym elementem. Właściciel powinien coś na ten temat mieć do powiedzenia.

Punto GT w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz