Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 7 czerwca 2015

Szykowna kąpiel słoneczna. 43 000PLN

Mówiłem, że będą drożały. I tak się dzieje. 10 tys EUR za E30? Proszę bardzo. Co prawda mamy do czynienia z kabrioletem więc zwyżka cenowa jest jakby oczywista, ale ktoś powie: przecież to wciąż tylko E30. No cóż, widać w międzyczasie zyskało na wartości.

Pytanie w przypadku tego samochodu jest inne i brzmi mniej więcej tak: czy chcemy zainwestować w BMW E30 kabriolet? Bo jeśli tylko szukamy auta do pojeżdżenia to na pewno można kupić E30 taniej. Ale jeśli chcemy traktować je delikatnie, żeby więcej stało niż jeździło, to ten czarny egzemplarz stanowi niezły punkt wyjścia.
Osobiście wolałbym samochód w jaśniejszym kolorze, a może nawet z materiałową tapicerką. Z drugiej strony czarne E30 świetnie się prezentuje a skóra na fotelach kabrioletu również jest lepszym wyjściem od np. weluru. Czarne BMW ma niewielki przebieg i wystarczającą moc. Od tego można zaczynać kolekcję.
BMW na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz