Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 17 czerwca 2015

Taniość razy dziesięć i pół. 12 900PLN

Samochód pokazywany we środę nie ma łatwego życia. Środa to bowiem dzień po wtorkowej "Taniości". To zaś oznacza, że konkurować trzeba z wozem oferowanym w bardzo niskiej cenie. I nawet biorąc pod uwagę, że ten "dzień po" to pojazd w dużo lepszym stanie i czasami ciekawszy to jednak w umyśle potencjalnie zainteresowanego zagnieździła się już myśl o bardzo tanich samochodowych zakupach.

Czasem się zastanawiam czy "taniości" nie wyrządzają wam krzywdy. Co prawda wiem, że wiele z tych supertanich propozycji naprawdę ma szanse na stosunkowo bezproblemową eksploatację. Z drugiej strony, to właśnie ta niska cena sprawia, że zachodzi spore prawdopodobieństwo braku możliwości zakochania w takim "wyszukanym".
Krokodyl, zwłaszcza taki jak ten, rozwiązuje ten dylemat. Ma styl, klasę i zapewne mechaniczną sprawność. Do tego nie jest specjalnie drogi, ale fakt, każdą propozycję z działu "Taniość" bije dziesięciokrotnie. Tak więc sam nie wiem co myśleć, ale pocieszam się, że nasze "wyszukania" uprawiamy we wszystkich segmentach rynku. Z sukcesem.

Krokodyl w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz