Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 17 lipca 2015

Na życzenie szefa Fiata. 9 500PLN

W ogłoszeniach sprzedający czasem powołują się na poprzednich posiadaczy sprzedawanych samochodów. O ile wzmianki o aktorach czy politykach robią na mnie niewielkie wrażenie to informacja, że samochód sprowadzono na życzenie takiej figury jak szef marki Fiat już owszem. Nie żebym darzył szefów Fiata jakąś szczególną atencją, chociaż legendarny Enrico Pavoni z pewnością zasługuje na pamięć, ale zwłaszcza z uwagi na staranność obsługi takiego auta, której należy domniemywać.

 Staranności obsługi nie wolno tutaj mylić z możliwością palenia papierosów czy prowadzenia głośnych rozmów z wymachiwaniem rękami. To bowiem niemal pewne, podobnie jak to, że espresso było pite poza samochodem ;). Włosi jednak kochają samochody i jestem pewien, że wszelkie niedomagania (jak np. zawieszenie, w tym modelu wyjątkowo wrażliwe na stan nawierzchni) były usuwane nawet bardziej niż na bieżąco. Szef był też najwyraźniej świadomy składanego zamówienia i postawił na jedyny słuszny silnik - V6.
Alfa ma bardzo niski przebieg i piękne wnętrze. W połączeniu z bardzo udanym nadwoziem i doskonałą mechaniką, ten samochód jest ze wszech miar godzien polecenia. I to w jakich pieniądzach. Brać.

Alfa na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz