Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 1 lipca 2015

Pokrak na miarę naszych czasów. 43 900PLN

Mówią, że idzie fala upałów to pobawmy się perspektywą jazdy takim sportowym wozem ze zdejmowanym dachem. Co nam takie rozwiązanie daje? Otóż mamy nie tylko spaloną słońcem czaszkę lub przypalone włosy ale również przewietrzenie tego czegoś co zwieńczy nasz korpus.

Oczywiście, że auta takie jak to Porsche są całkiem bez sensu. I naprawdę mało jest samochodów, w których można mieć tyle frajdy z jazdy. Bo i silnik gada zza pleców i kierownica kręci się w miarę lekko a przy tym wygląda toto jak nic innego na drodze. I jest tylko nasz.
Darzę ten model sporą sympatią chociaż wiem, że w swoim czasie wyszydzano go ile wlezie. Ba, sam alians pospolitej marki jak Volkswagen z takim arystokratą jak Porsche był postrzegany jako faux-pas. Cóż, dziś nikt już tak na to nie patrzy więc może 914 doczekało się wreszcie szansy na godne życie?
Porsche na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz