Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 21 lipca 2015

SEC czyli takie z najwyższej półki... 49 900PLN

To zapewne jest wyłącznie zbieg okoliczności. Tak, pewnie tylko taki przypadek. W końcu fakt, że nabywcy takich Mercedesów są też często koneserami drogich win nie oznacza od razu, że trzeba nowy model oznaczać tak, jak oznacza się jedne z droższych trunków. Prawda?

A może jednak to nie przypadek. Może właśnie miło jest mieć Mercedesa, z którym już z chwilą wymawiania nazwy modelu ma się na języku ten miły cierpki posmak, tak charakterystyczny dla drogich win. Drogich czyli zawierających jak najmniej cukru.
W pewnym sensie, sama recepta na tego Mercedesa przypomina recepturę wytrawnego wina. Tylko najlepsze składniki i czas potrzebny do tego by trunek nabrał smaku, głębi, bukietu. Nie jestem wcale sommelierem, ale potrafię docenić dobry smak. Tak samo tutaj, nie trzeba wielkiej głowy żeby dostrzec w Mercedesie to, czego inne auta nie proponują: dojrzałość, technologiczne zaawansowanie, ponadczasowość. Klasyk po prostu.
SEC na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz