Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 15 lipca 2015

To nie jest w żadnym wypadku reklama marki Skoda. 15 500PLN

Już dwa lata temu cena tego modelu przekroczyła lekko barierę 10 tysięcy złotych. Od tamtej pory Rapidów wcale nie przybywa więc ceny powoli idą w górę. Piszę to na wstępie, żeby ugasić zjadliwe komentarze odnośnie właśnie ceny samochodu. Taka jest i niższa raczej nie będzie.

 Kiedy dzisiaj wejdziemy do salonu marki Skoda, odkryjemy, że Rapid wciąż jest oferowany. Ale nie, to nie ten Rapid, o którym ja chcę mówić. To nawet nie jest Rapid odrobinę podobny. Ten aktualny to coś, co bezwstydnie czerpie z historii czeskiej marki a marketingowcy przyklejają nazwę, która miała kiedyś znaczenie na czymś, co znaczenia nie ma. Tyle tytułem wstępu. Do kupienia tylnonapędowe coupe z piękną felgą, czystym wnętrzem i nawet kompletem pasków na bokach nadwozia.
Nie grzeszy może nadmiarem mocy chociaż nie można o niej rzec, że porusza się tylko dostojnie. Jest przede wszystkim urocza, ma styl i ten niemożliwy do podrobienia pomruk spod tylnej klapy. Po prostu klasyczna Skoda. I za to się ją kocha.
Skoda na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz