Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 23 lipca 2015

Tylko wygląda jak BMW. 39 900PLN

Takie samochody to już trochę wyższa szkoła jazdy. Jako nowe sprzedają się w niewielkich seriach a jako używane to już w ogóle prawdziwe rodzynki. Wiele z tych aut zostaje u swoich pierwszych właścicieli. Niestety są też takie, w których nie zapanowano nad osiągami.

Tym bardziej trzeba się cieszyć z tych, które do nas docierają i są wystawiane na sprzedaż. Jednak tej radości musi towarzyszyć świadomość, że taki samochód jak nowy kosztował spokojnie tyle co dwie seryjne "Piątki" i nie ma najmniejszego powodu aby tę sytuację zmieniać na rynku wtórnym.
Osiągi samochodów takich jak Alpina wciąż potrafią wbić w fotel. Seryjne BMW nie ma szans ich zapewnić. Liczy się też ekskluzywność takiego pojazdu. Może niektóre elementy wyglądają dzisiaj trochę kiczowato, ale taki był wtedy styl. Trzeba się z tym pogodzić.
Alpina na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz