Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 5 lipca 2015

Wakacji ciąg dalszy... Garbus. 19 900PLN

Mam nadzieję, że zauważyliście wczorajszy wpis, którego treścią były maltańskie Garbusy nadesłane przez Pawła z portalu MaltaiGozo.pl. Tak się składa, i zapewne nie jest to zupełny przypadek, że miałem już coś wyszukane na tę okoliczność i teraz wam prezentuję: Garbus i to jaki ;).

Garbus przyjechał do Polski ze Szwecji i jako taki zapewne wymaga starannej opieki blacharskiej. Ale cóż to za wersja. Przede wszystkim ma piękny kolor. Rozumiem, że nie wszystkich on zachwyci ale ten blady błękit zwany w niektórych kręgach "majtkowym" pasuje do niego jak ulał.
Drugą atrakcją tego Volkswagena jest bez wątpienia automatyczna skrzynia biegów. No, konkretnie to półautomatyczna i może nie tyle jest ona technicznym rarytasem co raczej ciekawostką w modelu, który sam w sobie stanowi ciekawostkę. Więc, nie ma co czekać bo obawiam się, że taniej już nie będzie.
Garbus na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz