Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 3 lipca 2015

Widziałem go na żywo. Warto. 7 900PLN

Wiecie doskonale, że większość przewijających się tutaj samochodów to osobiste rekomendacje oparte o znajomość modelu i przeczucie. Nigdy do końca nie wiadomo czy taki samochód jest dobrą propozycją. Mogę jedynie domniemywać, że tak jest. Ta sytuacja może się jednak zmieniać.

Przede wszystkim mam tutaj samochody określane jako tzw. "Polecane". Te znam i wiem, że na pewno warto je wziąć. Być może zauważyliście nowy banner na stronie wskazujący na usługę Dekry - tutaj. To zupełna nowość na naszym rynku i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy tym, którzy wahają się co do wyboru samochodu spośród egzemplarzy znajdujących się daleko od ich domu. Wreszcie trafiają się, ale bardzo rzadko, samochody, które znam, nie były na sprzedaż, a teraz są. I do nich należy ten Fiat, ale również taki był Peugeot 304, o którym nieoficjalnie dowiaduję się jako wstępnie zaklepanym. Was namawiam do czytania, wybierania rekomendacji i korzystania z porad. To zawsze wychodzi najtaniej ;).

Fiat w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz