sobota, 25 lipca 2015

WYSZUKANY POLECANY. Aby Jej Wysokość podróżowała wygodniej. 42 000PLN SPRZEDANY

Skonstruowanie wersji LSE Range Rovera to dla mnie oczywistość. Przecież w normalnej wersji miejsca dla pasażerów jest zwyczajnie za mało. Można do tego dorabiać dowolną ideologię z Królową na czele. Fakt pozostaje faktem, że ciasnota nie licuje z autem klasy RR.

Osobiście żałuję, że decyzję o wyprodukowaniu tej przedłużonej wersji Anglicy podjęli praktycznie na koniec tej serii Range Rover'a. Mało tego, podwoziowo to już jest w zasadzie jej następca, czyli P38.
Co ciekawe, zmiany w wyglądzie nadwozia są tak niewielkie, że na pewno nie przygotowują nas na zaskoczenie w kabinie. Tutaj stworzono po prostu sporych rozmiarów skwerek z wygodnymi fotelami. To wprost nie do wiary jak te dodatkowe centymetry odmieniły ten samochód. Jest przestronnie, wygodnie a jasna tapicerka i dywany w tym egzemplarzu sprawiają, że wrażenia przestrzeni są zwielokrotnione.
Ten LSE to samochód w doskonałym wręcz stanie. Liczę na to, że uda mi się przygotować tekst z cyklu Przejażdżka bo na pewno ten samochód na niego zasługuje. Range jest oferowany w bardzo korzystnej cenie. Podobnie jak pokazana przedwczoraj Alpina, ten Classic to niepowtarzalny samochód. Nieprędko kolejny taki pojawi się w ofercie. Stan, napęd i kabina to wystarczające powody aby go kupić.
LSE na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz