Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 18 sierpnia 2015

HF odmienia kompletnie sprawę. 9 999PLN

Na pewno niejednemu z nas zdarza się chwilami przysypiać nad treścią ogłoszeń samochodowych. W układzie zdjęć i szablonów już się prochu nie wymyśli a teksty piszą ludzie również znudzeni prozą kolejnego dnia. I na takie chwile trzeba uważać bo można wtedy przeoczyć coś takiego jak ta Delta HF.


HF to magiczne oznaczenie bo sprawia, że wyglądająca jakby miała pod maską 75 koni, Delta nagle nabiera mocy niemal trzykrotnie większej. Mało tego, w napędzie samochodu przybywa mechanizm różnicowy przedniej osi. Co z kolei sprawia, że ze spokojnego wózka sklepowego taka Delta przeobraża się w prawdziwą rajdówkę.
I twierdzenie to jest o tyle uzasadnione, że dwulitrowe silniki tego modelu pochodzą jeszcze od słynnych modeli Integrale. Więc, następnym razem, kiedy będziecie sobie leniwie czytać ogłoszenia, zwracajcie uwagę na szczegóły. Bo znaczek "HF" w tym wypadku sprawia, że auto spokojnie warte jest żądanej ceny.

HF na aukcji - tutaj.

3 komentarze: