Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 26 sierpnia 2015

Nie dla ludzi o słabych nerwach. 28 000PLN

Żeby nie było, że nie ostrzegałem. Powtarzam: będziecie go chcieli mieć. I teraz są dwa wyjścia: macie te 28 tysięcy i pojedziecie go kupić lub nie macie i wtedy będziecie mogli cierpieć oglądając zdjęcia tego Mercedesa. Jest jeszcze trzecie rozwiązanie: macie trzydzieści tysięcy ale to wszystkie wasze pieniądze. I teraz zadajecie sobie pytanie: co robić?
No dobra, nie będę taki i pomogę. Jest kilka powodów, dla których ten Mercedes jest wart zakupu. Po pierwsze z daleka widać, że to świetny egzemplarz, po drugie ma pod maską najlepszy chyba silnik 1.8, po trzecie śliczne wnętrze no i ten kolor. Można rzec, że nie ma w tym Benzu błędu. Na dodatek i dobitkę, jeszcze jest na starych niemieckich tablicach. Pytanie, czy naprawdę musi tyle kosztować. Odpowiedź może być tylko jedna: nie musi, ale akurat w tym przypadku taka jest. I jeśli ktoś chce ten konkretnie wóz, musi ją zapłacić. Czy to się opłaca. Cóż, ceny tych samochodów nieustannie wędrują w górę. Jeśli planujecie kupić i sporadycznie się potoczyć, to warto. Jeśli Benz ma służyć do codziennej jazdy, o paranojo też warto. W tym pierwszym przypadku jednak kupujemy auto, które znowu zyska na wartości. W tym drugim, już nie.


190 na aukcji - tutaj.

5 komentarzy:

 1. Trochę nie rozumiem zachwytów. Nie ma klimy, radio chyba nie z epoki, nie ma jasnej tapicerki (to już moja osobnicza preferencja).

  OdpowiedzUsuń
 2. Stare, fajne i na dodatek w b.dobrym stanie musi kosztować, ale Kuba ma trochę rację...Cosworth to to nie jest...

  OdpowiedzUsuń
 3. a czemu nie 280 tys ?... cena chora

  OdpowiedzUsuń
 4. za takie pieniadze mozna kupić nowe auto z salonu ...

  OdpowiedzUsuń