Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 2 sierpnia 2015

Turbo diesel Jetta. 3 200PLN

Jettę kochali głównie w Ameryce. I to nawet dokładnie wiadomo za co. Otóż, za bagażnik. Bo Golfa uważano za samochód raczej mały, za to Jetta wynosiła go do klasy normalnych samochodów. Oczywiście też tych raczej niewielkich, ale już takich, co to nawet można się na weekend z kolegami do nich spakować.

Tak to właśnie różnie podchodzi się do motoryzacji i stylizacji. U jednych liczy się styl, inni wyżej cenią praktyczność. Nie można powiedzieć złego słowa o sedanie VW poza tym, że jest klasycznym przykładem na samochód kompaktowy z doczepionym kufrem. Później próbowano na rozmaite sposoby zatrzeć ten niekomfortowo wyglądający element za tylnymi drzwiami. Ciekawą próbę w tym zakresie stanowiła bezsprzecznie Tempra od Fiata. VW w takie subtelności się nie bawił. Tam gdzie kończą się drzwi Golfa i zaczyna jego fantazyjny tył wstawiono po prostu kawałek metalu i szybę a pokrywę bagażnika poprowadzono najwyżej jak się tylko dało.

Jetta na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz