Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 8 sierpnia 2015

Ziarno od plew. 9 900PLN

Na wszystkie klasyki przychodzi taki czas, że trzeba oddzielić ziarno od plew. Ziarno następnie określa swoją cenę, a śmieci się wymiata lub desperacko oferuje za niewielkie kwoty z intencją rozbiórki na części, co również jest godne pochwały.

Trzeba zwracać uwagę, coraz częściej, że dostępność elementów do starszych samochodów jest sprawą coraz trudniejszą. Co prawda egzemplarzy, do których ktoś poszukiwałby elementów blacharskich czy szyb jest coraz mniej ale kondycja potencjalnych dawców również znacząco się obniża.  W takim układzie warto kupować naprawdę dobre samochody i perspektywicznie zaopatrywać się w newralgiczne elementy, o których wiemy, że będzie je ciężko pozyskać. Nawet jeśli nie przydadzą się nam, to następny właściciel z pewnością doceni takie podejście.

Volvo w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Po co oni te tablice zakrywają ???? Niech mi to ktoś sensownie wytłumaczy...

    OdpowiedzUsuń