Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 28 września 2015

Mówią, że pierwszy trzeba ukraść... 1 000 000

Tak dobrnęliśmy do… miliona. Miliona odsłon strony bloga. „Wyszukane Samochody” powstały jako zupełnie hobbistyczny twór. Żeby codziennie dzielić się wyszukiwanymi w sieci samochodami z innymi zapaleńcami motoryzacji.
Od tamtej pory blog stał się nawet trochę znany, pomogły konkursy, akcje w mediach, współpraca (taka całkiem oficjalna) z magazynem „Classic Auto”. Niedługo stuknie nam cztery lata tego wyszukiwania. Przy okazji pierwszego miliona chciałem serdecznie pogratulować… sobie, że mi się chce ale równie ciepło podziękować Wam, że tu zaglądacie. Znajdujecie czas na poczytanie o kolejnym „wyszukanym”, napisanie kilku słów ze swojego doświadczenia a czasem podzielenia się opinią na temat proponowanego samochodu. Bezcenne. No dobra, skoro już pobalowaliśmy, pora brać się dalej za wyszukiwanie. Oby nam tylko rynek ładnie rósł i nie brakowało samochodów, dla których warto oderwać się czasem od codzienności. Tego nam życzę najbardziej.


Marcin

4 komentarze:

 1. GRATULUJE !
  i zapewniam, że często czytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również gratuluję i dziękuję:) zaglądam codziennie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje ! codzienna lektura WS to obowiązkowy punkt poranka ).
  pozdrowienia dla Naczelnego.

  OdpowiedzUsuń