Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 6 września 2015

Nietykalny. 107 000PLN

Kiwam z zrozumieniem głową kiedy mówią, że nie ma jak BMW albo, że bez gwiazdy nie ma jazdy. Ja to wszystko przyjmuję do wiadomości. Jednak wszystkie te mądrości muszą ustąpić miejsca emocjom, kiedy na scenie, ulicy czy w jakimkolwiek innym miejscu pojawia się Maserati. Reszta po prostu blednie.

Ten samochód nie da się opisać słowami z katalogu ani danymi z tabelki. To zbiór tych wszystkich przymiotów sprawia, że Quattroporte jest takie, no nie do podrobienia. Mimo przednich lamp, które mogą wyglądać na trochę smutne jak w pierwszej odsłonie Alfy 166, mimo fantazyjnych kształtów nadwozia, które nie każdemu przypadają do gustu czy też kabiny, która jak na rozmiary nadwozia może się czasem wydawać przyciasna. To wszystko nie ma najmniejszego znaczenia. Bo to Maserati rządzi. Nawet nie musimy odpalać silnika, żeby wiedzieć, że będzie bosko. I jest. Kto nie oglądał, tego koniecznie odsyłam do francuskiego filmu "Nietykalni". Zawarto tam wszystko co o tym modelu włoskiej super limuzyny trzeba wiedzieć.

Quattroporte w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze: