Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 27 września 2015

Poczekał i... się doczekał. 8 900PLN

Już wcześniej go miałem włączyć do "wyszukanych" ale jakoś tak się złożyło, że był, potem zniknął a potem o nim zapomniałem. Na szczęście pojawił się znowu i to, wydaje mi się, w niższej niż przedtem cenie. Może nie jest całkowicie oryginalny, w końcu właściciel pozmieniał w nim trochę na swoją modłę, ale te zmiany mi się podobają.

Prawdę mówiąc to mamy tutaj do czynienia z Volskwagenem klasy Audi. Pięciocylindrowy silnik całkowicie odmienia oblicze tego kombi dla pracowników budowlanych. Tego Passata nikt nie ośmieli się załadować cementem i drabinami. Taką mam przynajmniej nadzieję. Mam też naprawdę nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto doceni nakłady i ilość włożonej tutaj pracy i, chociaż częściowo, zadośćuczyni obecnemu właścicielowi za poniesione wydatki oraz trud i znój. Świetny Passat znany jako Szczupak, w fantastycznej wersji i naprawdę atrakcyjnej cenie.

Passat w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz