Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 7 września 2015

Powracające samochody. 17 500PLN

To już kolejny z samochodów, które krążyły w naszej świadomości i zasięgu a na pewno co najmniej drugi Mercedes od Klasyki Gatunku - pierwszy to biały 190 tak fajnie opisany przez Pawła - tutaj. Tym razem kolejny Klasyk Gatunku, kupiony i wraca.

Nasz czytelnik zakupił Mercedesa, pojeździł i teraz sprzedaje dalej. Samochód w doskonałym stanie, co jest przede wszystkim zasługą stanu w punkcie wyjścia. Taki zakup i dbanie o auto sprawia, że Mercedes nadal prezentuje się atrakcyjnie i stosownie do stanu, odpowiednio kosztuje. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę wciąż i stabilnie rosnące ceny tego modelu, wartość żądaną przez czytelnika należałoby uznać za zupełnie stosowną. Nie wiem, zastanówcie się. Ten Mercedes ma dobre pochodzenie i jest świetnie utrzymany. Jeśli ktoś akurat takiego poszukuje, należałoby go obejrzeć.

Mercedes w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz