Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 2 września 2015

TANIOŚĆ. Favorytka. 1 200PLN

Przyznam bez bicia, że miałem zamiar wstawić tutaj majtkowego (ale ten blady majtkowy a nie taki jak w swoim czasie na Trabantach) Peugeota 106. Zresztą sami popatrzcie, że naprawdę było warto - tutaj. Na drodze stanęła mi technika lub jej braki. Nie umiałem poradzić sobie ze skopiowaniem zdjęć.

106 to udany mały wozik i naprawdę go polecam, a ten konkretnie egzemplarz wydaje się wart grzechu. Skoro jednak nie da się go pokazać to kolejnym wyborem została Skoda. Trochę w ramach tradycji, że od czasu do czasu te kanciaki się tutaj pojawiają. Trochę też w ramach powakacyjnego sprawdzania stanu osobowego.
Nie ukrywam, że liczę na szybki komentarz Ojca Baldwina, znanego tutaj orędownika Skód a takich zwłaszcza. Skoro mamy wychodzić z wakacyjnego tempa i dosiadać mustanga statystyk, musicie też dołożyć trochę od siebie. Liczę na słowa otuchy, komentarze i generalnie znaki, że tu jesteście i będziecie wracali po więcej.
Skoda na aukcji - tutaj.

7 komentarzy:

 1. Jestem tu codziennie i nadal będę :-) . Pozdrawiam i dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 2. Loża szyderców też w gotowości ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. super. dzięki. martwi mnie cisza od Baldwina ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie dziwne tym bardziej, że dzisiaj Skoda na planie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Baldwin, Baldwin... aaa, pewnie z wakacji jeszcze nie wrócił...

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem jestem , no cóz - cud miód i żyje, spokojnie wróce z pracy to cos napisze wiecej o niej . ale ogólnie jest dobrze , jestem caly czas tu i na fb. jako dobry duch skoduch .

  OdpowiedzUsuń