Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 1 września 2015

SPRZEDANY. WYSZUKANY POLECANY. To nie pancernik na Westerplatte... 32 000PLN

Tak sobie zawsze myślę, że to nie wypada może 1 września przypominać co wydarzyło się najważniejszego w historii Polski tego akurat dnia. Liczne rozmowy z młodszym pokoleniem skłaniają mnie jednak w końcu do tego aby sens tego dnia przypominać. Inaczej zostanie on po prostu zapomniany.
Poza wizytą pancernika na Westerplatte i rzekomym zamachem na mało znaną radiostację, ten dzień zmienił sens życia wszystkich ludzi. Najpierw w naszej części Europy a potem na całym świecie. Naturalnie, jestem jak najdalszy od porównywania wybuchu wojny do prezentacji Rekina z minimalnym przebiegiem.
Chodzi tu raczej o konsekwencje pojawiania się takich ofert dla kogoś, kto stara się po prostu żyć na co dzień ze swoją motoryzacyjną pasją. Wydaje nam się, że mamy ciekawe hobby a tymczasem, i całkiem niepostrzeżenie, świat dookoła zamienia nam to hobby w wysokonakładową inwestycję.

Takie oferty, jak to BMW, bardzo cieszą, ale przyznajmy szczerze, one zmieniają naszą orientacją w świecie motoryzacyjnych kolekcji. Mianowicie tak, że coraz więcej zaczyna kosztować posiadanie ciekawego egzemplarza z nabywanie słabego ma coraz mniejszy sens.

Ogłoszenie Rekina - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz