Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 12 września 2015

WYSZUKANY POLECANY. Jest takie jezioro... 46 900PLN

Nie wiem czy cenicie romantyzm dawnych nazw modeli. Takich, które coś naprawdę oznaczały a nie były tylko komputerowo wygenerowanym wyrazem, który zdaniem agencji reklamowej najlepiej oddawał nastrój towarzyszący zaplanowanym reklamom, które mają towarzyszyć wprowadzeniu danego modelu.

O ile bliźniaczy model Suburban ( w tłumaczeniu "podmiejski") niespecjalnie nastraja do podniosłych tonów to przygodowo brzmiące Tahoe robi już o wiele lepszą robotę. Wystarczy jedno zapytanie w google i już znajdujecie się w innym świecie. Przepiękne jezioro na granicy Nevady i Kalifornii w Stanach Zjednoczonych jest otoczone górami Sierra Nevada. To takie Morskie Oko w skali XXL. Bez natłoku autokarów, baców w bryczkach ciągniętych przez oszalałe z wycieńczenia konie i przede wszystkim - bez szans na dojazd do Krupówek. Liczę, że taki opis wystarczająco was zachęcił, a samochód, jak to "wyszukany polecany", na pewno jest tego wart.


Chevy na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz