Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 25 października 2015

I nie jest to zwykła Łada... 7 900PLN

Doskonale wiadomo, że mam słabość do radzieckiej motoryzacji, a modele takie jak Niva czy kwadratowe post-fiatowskie konstrukcje to woda na mój młyn. Ba, nie przejdę obojętnie obok ładnej Samary czy Zaporożca, ale przyznam szczerze, że do nowszych modeli serca mi już nie starcza.


 Podobnymi pobudkami musiał kierować się również sprzedający czerwoną Ładę. Wygrzebał ją z jakiegoś garażu, doprowadził do porządku i umożliwia nam kontakt ze świetnie zachowanym starszym modelem. Mało tego, opisuje ją z widocznym zaangażowaniem a takie pisanie mnie rusza. Dlatego, że sam lubię tak napisać, o czym będziecie się mieli okazję jeszcze dzisiaj przekonać. Wiecie co, w takich opisach czuje się, czy człowiek lubi dane auto czy nie. A czyż własnie nie o to chodzi, żeby kolejny wóz był przyczynkiem do fajnej znajomości, spotkania, rozmowy? Bo wydaje mi się, że właśnie tak to działa.

Łada na aukcji - tutaj.

1 komentarz:

  1. Znam osobę,która sprzedaje to CUDO i muszę przyznać, że jest to człowiek z ogromną pasją! Oby więcej takich pozytywnie zakręconych ludzi spotykać w swoim życiu ;)

    OdpowiedzUsuń