Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 20 października 2015

Legendy motoryzacji. 1 100PLN

Są w świecie motoryzacji pewne świętości. Wiadomo: silniki V8, tylny napęd, niektóre marki samochodowe ale przede wszystkim miejsca, które wszystkim miłośnikom samochodów bezbłędnie się kojarzą a ich nazwy wymawiane są niekiedy z nabożną czcią. Dlatego pytam tu i teraz: co to odo cholery jest?

I żeby nie było, nie mam nic przeciwko samochodowi Micra. Gorzej, uważam, że to fantastyczny mały samochodzik, którego paradoks polega na tym, że o ile w modelu tej generacji dało się wygodnie siedzieć i to nawet razem z trzema czy nawet czterema kumplami to jego następca nadawał się już wyłącznie do przewozu pekińczyków czy innych tych małych niby-piesków co to są takie modne w kręgach modnych pań - wiecie o co chodzi. Natomiast nie ma takiej możliwości, żeby którykolwiek producent samochodów zebrał się na tyleż odwagi co głupoty żeby nazwać Micrę tak, jak legendarną drogę "66". To mógł we własnym zakresie zrobić tylko jakiś Niemiec. Z całym szacunkiem.

Micra w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz: