Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 17 października 2015

PORADY. Napisz do mnie, żeby mieć taniej…

Nie wiem czy zwracacie uwagę na takie szczegóły, ale 4-litrowe opakowanie zimowego płynu do spryskiwaczy potrafi na stacji benzynowej kosztować nawet 30 złotych. Niby niewiele, mówicie, ale ja już jakiś czas temu wpadłem na to jak obniżyć koszty zimowego niezbędnika.

Już od dwóch lat kupuję płyn do spryskiwaczy w internetowym sklepie Chłopaki-Nie-Płacą bo przede wszystkim pakują swoje płyny w opakowania 5-litrowe, ich płyn jest dobrej jakości (zresztą używam też letniego i nigdy nie miałem powodu do narzekań) a cena…
Ale nie samą ceną doszedłem do znacznych oszczędności. Kluczem do niej jest zakup kilku opakowań (np. czterech, ale jeśli ktoś sporo jeździ to przez zimę zużyje spokojnie sześć do ośmiu baniek) i wlanie jednej do zbiorniczka i wrzucenie drugiej do bagażnika.
Wbrew pozorom, ten drugi ruch jest kluczowy. O ile latem można od biedy wlać po prostu wodę i też umyje to zimą taki numer nie przejdzie. Natomiast nie możemy sobie pozwolić na to, żeby kupiony taniej płyn stał w domu a sami w zaskoczeniu będziemy kupowali drogi płyn na pierwszej stacji benzynowej.
Zresztą policzcie sami. Powiedzmy, że korzystacie przez całą zimę z płynu w naszej niższej cenie ale przez gapiostwo sięgacie tylko 3-4 razy po płyn ze stacji. Przyjmując, że stacyjny płyn kosztuje wspomniane 30 złotych za cztery litry, 7,50 złotych za litr płynu, wychodzi to niemal dwukrotnie drożej niż w naszej cenie. Przepłacacie około 80 procent!
Chłopaki proponują płyn Zimny Wiesław Turbo w zestawie 4x5 litrów za około 76 złotych. Nie wiem jak wam, ale mi wychodzi, że za litr zimowego psikadełka płacimy u nich niecałe 4 złote. My jednak możemy kupować u nich jeszcze taniej a konkretnie poniżej 3,50 złotych za litr. Przyznajcie sami, to się opłaca. Oto jak to zrobić...
Gdy chcesz taniej kupić zestaw Zimnego Wiesława Turbo, napisz do mnie z formularza kontaktowego bloggera lub przez wiadomość na stronie FB. Wystarczy coś w rodzaju: "Poproszę kod rabatowy do płynu do spryskiwaczy Zimny Wiesław". Ja od razu odeślę ci kod promocyjny, który zdobyłem dla czytelników Wyszukanych Samochodów.
Następnie wchodzisz do sklepu, a konkretnie - tutaj - zamawiasz tyle płynu ile ci trzeba a przy formularzu płatności wpiszesz otrzymany ode mnie kod. Gotowe. Podpowiedź dla was, pracujących w zespołach np. w biurze czy sklepie: zrzućcie się na płyn do spółki z kolegami – podajcie hasło dalej – niech wszyscy korzystają. Pamiętajcie, żeby dla siebie mieć przynajmniej dwa opakowania.
Piszcie, kupujcie, wpisujcie kod rabatowy od Wyszukanych Samochodów.
Bądźmy wyszukani ale nie za wszelką cenę ;)

1 komentarz:

  1. Obawiam się, że zdecydowana większość klientów i tak poleci do Biedrony czu innego Lidla i tam kupi płyn zimowy 5l za 8,99

    OdpowiedzUsuń