Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 13 października 2015

TANIOŚĆ - 10% taniej z kodem od Wyszukanych Samochodów

Pamiętacie zimowy konkurs "Pogromcy Solarek"? W takim razie Zimny Wiesław to gość, którego na pewno kojarzycie. Internetowy sklep "Chłopaki Nie Płacą" odpowiedział jako pierwszy na moje wezwanie do obniżania cen dla czytelników "Wyszukanych". Z kodem rabatowym możecie kupić zapas płynu o 10% taniej niż normalnie. Przyznajcie sami, to się opłaca. Oto jak to zrobić...
Chcesz taniej kupić zestaw Zimnego Wiesława? Napisz do mnie z formularza kontaktowego bloggera. Wystarczy skrobnąć coś w rodzaju: "Poproszę kod rabatowy do płynu do spryskiwaczy Zimny Wiesław". Ja od razu odeślę ci kod. Ty wejdziesz do sklepu, a konkretnie - tutaj - zamówisz płynu ile ci tam potrzeba a przy formularzu płatności wpiszesz otrzymany ode mnie kod. Gotowe.
Nie dość, że kupiłeś świetny płyn taniej niż gdziekolwiek to jeszcze wspólnymi siłami obniżyliśmy dodatkowo twój wydatek. Czyż to nie wspaniała sprawa?
Piszcie, kupujcie, wpisujcie kod rabatowy od Wyszukanych Samochodów.
Bądźmy wyszukani ale nie za wszelką cenę ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz