środa, 16 grudnia 2015

A skoro spadł już śnieg... 56 000PLN

Kilka lat temu przeczytałem o narciarzach i turystach, którzy zimą zamiast ciepłych tzw. chalet (nie mylić z rodzimym szaletem) wybierają górskie noclegi w przyczepach kempingowych lub kamperach. O ile przyczepa to sprawa raczej stacjonarna, to kamper musi się zimą w te góry dotoczyć. Dobrze by zatem było by miał napęd 4x4.

Kamper to taki pojazd, którego zrozumienie nie jest dla wszystkich. To nawet spore wyzwanie, bo jak inaczej potraktować samochód, który jest de facto salonem, kuchnią, sypialnią i łazienką, ale mimo wszystko przemieszcza się o własnych siłach. Ten tutaj dokłada jeszcze napęd na cztery koła co czyni go idealnym wprost pojazdem do zimowej turystyki. Jestem pewien, że kiedyś to wypróbuję. Na razie zbieram siły. Ale do odważnych świat należy, więc nie czekajcie. Zwłaszcza, że już macie czym jechać.


Catalina na aukcji - tutaj.

3 komentarze:

  1. Kolejny typ którego poniosło. Przytachał stary sedes z CH i myśli że ktoś mu da za auto 40.000zl więcej niż w rzeczywistości jest warte...

    OdpowiedzUsuń
  2. Co za żenada - 20l/100km, 5 osób i prawo jazdy kategorii C. Z tymi kryteriami chyba powinien zejść do 15k zł...

    OdpowiedzUsuń
  3. Nawet bogaci szwajcarzy szybko się zorientowali, że ten kloc to porażka...Pojechali nim na raz wakacje i od razu zbankrutowali tyle ich benzynka kosztowała :)

    OdpowiedzUsuń