Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 28 stycznia 2016

Beemwu demoludu. 5 900PLN

Zima to u mnie taki okres, że sprzyja tęsknym spojrzeniom ku samochodom z tylnym napędem. Już widzę siebie jak eleganckim łukiem wchodzę w ośnieżony zakręt, jak dodaję w nim gazu i potem wyprowadzam furę z winkla z triumfalnym błyskiem w oku.
Żeby jednak taka jazda miała odrobinę klasy, dobrze jest siedzieć za sterem auta, które w takim poślizgu pięknie się prezentuje. A powiedzmy sobie, że co by o Ładzie nie mówić, to właśnie w takim ostrzejszym zastosowaniu na pewno nabiera ona charyzmy i charakteru.
To nie pierwsza Łada na tej stronie i powszechnie wiadomo, że je lubię. Ta dodatkowo świetnie się prezentuje, stanowi udany przykład na korzystny stosunek stanu samochodu do jego ceny. A co intrygujące, jest cenowym odpowiednikiem BMW coupe, które pokazałem wczoraj.

Łada na aukcji - tutaj.

1 komentarz: