poniedziałek, 18 stycznia 2016

Benzynowy Szczupak kombi. 9 900PLN

Bardzo lubię tego Passata z tym, że coraz mniej jest tego co można lubić. Passaty B2 padają jak muchy. Większość przerdzewiała a resztę zajechali panowie z budowy. Nie mając czym się zachwycać przyznaję, że czasami padam ofiarą nieuzasadnionej euforii. Czy tym razem też?

Prawdę mówiąc nic nie jest w stanie zatrzeć świetnego wrażenia jakie zrobił na mnie Passat prezentowany w zeszłym roku - tutaj. Był samochodem starannie dopracowanym, atrakcyjnie wystylizowanym i wyposażonym w mocny benzynowy silnik 2.2. Tego nie znajdziemy w czerwonym samochodzie. Ten jednak może urzekać prostotą. Ma zapewne to coś nawet jeśli nie dorównuje tamtemu. Co jednak ważne, czerwone kombi trafia na rynek kilka miesięcy po niebieskim kombi a jego cena jest już znacząco wyższa w porównaniu z tamtym autem, bez wątpienia wyposażonego w lepszy napęd. Czy to jest adekwatna cena za Szczupaka? Okaże się.

Szczupak w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Ładny szczupaczek. Pamiętam jak wiozłem takiego na składaka z RFN. Panie redaktorze a nie znalazła by się jakaś Mazda Xedos 6? Podniecanie się VW to coś jakby opisywać młynek, mikser, kuchenkę mikrofalową lub jakiś inny sprzęt AGD. Szukam na tym pięknym blogu Xedosa - niema. Owszem są Citroeny, b.fajne. Są Jaguary, no ale mało Japonii, stanowczo za mało.

    OdpowiedzUsuń