Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 22 stycznia 2016

Jestem w szoku. 15 000PLN

I nie ma to żadnego związku z tym samochodem. Szokujący jest dla mnie przebieg tegorocznego plebiscytu na Wyszukany Samochód Roku gdzie aktualnie najbardziej dynamicznie radzi sobie Moskwicz Aleko. Zresztą sami zobaczcie - tutaj. A przechodząc do meritum...

Jak wiecie auta 4x4 to nie moja bajka. Doceniam co potrafią i lubię czasem podziwiać w akcji. Słabość moja polega jednak na tym, że niektóre z nich przyciągają również moje oko. Taka jest Łada Niva albo Jeep Cherokee oraz takie Mitsubishi. Jest coś w tych kantach, że trzeba je lubić.
Pajero jest własnością naszego Czytelnika. Nadesłał z pytaniem czy nie dałoby się. I coś wam powiem, rzadko, ale jednak ulegam. I sami spójrzcie w galerię zdjęć tego Mitsubishi (na aukcji) czy i wam by nie zmiękło serce. Myślę, że by zmiękło. Skoro nawet Aleko jest wam bliskie ;)
Pajero na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz