Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 26 stycznia 2016

Kapelusz wręcz niewskazany. 5 900PLN

Jeden kolega śmieje się ze mnie, że jeżdżę BXem. Pomijam, że głupi znaczy się jest i się nie zna, ale czasami pochylam się nad kwestią stylu. W końcu wsiadając do naszych starszawych wozów dokonujemy wyboru i utożsamiamy się z pewnego rodzaju motoryzacyjną modą.

Pytanie, które należy sobie zadać, brzmi zatem, jaki kierunek w tej modzie jest nasz? Za kierownicą mojego Citroena nie dbam zbytnio o wizerunek. Płynę sobie nim i w zasadzie nie interesuje mnie jak postrzega mnie otoczenie. Co innego, gdy zmienię kluczyki na te od Alfy 164. Wtedy mam świadomość bycia zauważanym a ten nieszczęsny znaczek "3.0 V6" sprawia, że niektóre auta dookoła robią się nerwowe. Co zatem mówiłby o mnie, czy o was, taki Ford? Sierra to mocny i klasyczny sedan. Nie widać po nim, że ma lepszy silnik ale też skrzętnie ukrywa automatyczną skrzynię. Więc cóż... solidność, ponadczasowość i skuteczność na drodze? Nie zapominajmy o napędzie. Na tył.

Sierra w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz