Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 30 stycznia 2016

Przewaga doskonałości. 59 000PLN

Sceptycy mówią, że to taka duża Toyota. Fani wierzą, że Japończycy uzyskali w tym modelu więcej niż sami zakładali. A założeniem tego modelu Lexusa było pokonanie uznawanego za najlepszy w tej klasie samochód - Mercedesa klasy S.

Dlatego niemal na ironię zakrawa fakt, że do Lexusa przekonał się importer Mercedesów, które od lat pokazuję. Różne to były dotąd egzemplarze, ale większość z nich raczej wyjątkowa. Rozmawialiśmy jednak niedawno i pan Tomasz przyznał, że im bardziej poznaje limuzyny LS, tym bardziej jest nimi zafascynowany. Ja oczywiście doceniam "dużą Toyotę" i zdaję sobie sprawę, że to pierwszy samochód z wirtualnymi zegarami Optitron. Bardziej jednak jestem pod wrażeniem tego jak szybko ceny ocalałych ładnych egzemplarzy pną się ku górze. Niewiarygodne.

Lexus na aukcji - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz