piątek, 15 stycznia 2016

Ten śnieg to niech sobie pada. 79 500PLN

Pewnie myśleliście, że skoro pada śnieg to lada chwila pojawi się Subaru albo coś. Może zresztą i faktycznie się pojawi, ale na pewno nie dziś i nie teraz. Zresztą, jakie Subaru mogłoby zastąpić to piękne Alpine, które serwuję w zamian?
Dotąd pojawiło się w ofertach tylko jedno podobne - tutaj. Zresztą długo było oferowane a z końcem lata widziano je nawet na aukcji Ardor na Stadionie Narodowym. Co nie zmienia faktu, że ten egzemplarz jest co najmniej tak samo interesujący.
Oglądając go, zastanawiam się czy ten wczorajszy Datsun czy jednak dzisiejsze Renault. Popatrzcie, niby obie marki na wskroś plebejskie. Niby konkurencja wtedy a dzisiaj w ramach jednego koncernu. Niby oba sportowe ale o zupełnie innym podejściu do rozmieszczenia elementów napędu. Nie tylko ciekawostka, to prawdziwy rarytas.

Alpine na aukcji - tutaj.

4 komentarze:

 1. Niewątpliwie fajne auto, ale podobnie jak słynny i o wiele tańszy 604 i ten jakoś nie może znaleźć nabywcy...Pamiętam tą Alpine jak w 2012 stała na stoisku Oldtimery.com na targach na ul.Marsa

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na 100 % ta Alpina tylko paski sobie dokleił :)

  https://www.google.pl/search?q=autonostalgia+2012+alpine&biw=1188&bih=541&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjV2Ivyga7KAhVJuBoKHWwcCt0Q_AUIBigB#imgrc=tAG09rpVjFw3_M%3A

  OdpowiedzUsuń