Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 17 stycznia 2016

WSR 2015 - Plebiscyt Wyszukany Samochód Roku 2015

No i wreszcie dojechaliśmy. Przyszła, jak co roku, pora na wyłonienie finalisty spośród zeszłorocznych "wyszukanych". Przez tydzień zbierałem wybrane przez was kandydatury i ostatecznie w stawce wylądowało 14 samochodów. Wolałbym 15 ale nie pora na narzekanie.

Teraz pora na mój ruch. Tworzę zatem na stronie FB "Wyszukanych Samochodów" specjalną galerię, na którą złożą się te wybrane przez was i nadesłane samochody. Następnie ruszy głosowanie. Jestem tradycyjnie ciekaw, kto i jak będzie zdobywał punkty - wasze głosy.
Mam oczywiście świadomość, że facebook to nie jedyne miejsce, z którego trafiają tutaj czytelnicy. Dlatego stawkę prezentuję i bezpośrednio na blogu. Nie mam tu jednak narzędzia do zbierania waszych głosów więc namawiam do wizyty na FB i oddaniu głosu na swojego kandydata.
Ciekawe, że do grona wybrańców nie trafiły w ogóle auta, jak to nazwać, współczesne. Może to być, że takie rzadko tutaj goszczą. Ciekawe również, że tak mocno preferowaliście limuzyny. Stanowią one większość. 6 na 14 aut to sedany.
Kolejna ulubiona wasza sylwetka to coupe. Ciekawa mieszanka produkcji niemieckiej, japońskiej i amerykańskiej. Świetny przegląd.
Widać, że nie poruszają waszej wyobraźni auta z gatunku PRL. Ostał się tylko jeden - na dodatek Moskwicz.
Małe auta to również nie jest gatunek poszukiwany. Mamy w gronie finalistów Seata chociaż pojawiały się w 2015 roku ładne Pandy.
 Podsumowując, zapraszam go głosowania. Zobaczmy który z samochodów wygra. Rok temu świetnie finiszował Triumph Spitfire a w głosowaniu przodowały dziewczęta. Czy tak będzie teraz? Spitfire'a na pewno nie zobaczymy ;)

Głosujemy - tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz