Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 15 lutego 2016

Czterdziestka piątka. 75 000PLN

Coś wam powiem, wczoraj minąłem barierę 45 lat. Poza tym, że oddałem się pożytecznym pracom w okolicy domu, zjadłem też ze smakiem urodzinowe śniadanie, odebrałem życzenia i wypiłem nieco alkoholu. Na koniec jednak stanąłem przed pytaniem: czym jeździć?


Aktualnie mam do dyspozycji kluczyki do przewspaniałej Alfy 164 i radosnego i ze wszech miar praktycznego Citroena BX. Od czasu do czasu zadaję sobie jednak pytanie, czy to są samochody na moją miarę. O ile z BXem praktycznie nie mam wątpliwości, to Alfa mnie co jakiś czas onieśmiela. Zwyczajnie nie wiem czy na nią zasługuję. Wczorajsza "Przejażdżka" opisywała duchowego następcę takiego bordowego samochodu. Czarny S type bardzo przypadł mi do gustu. Czy zatem powinienem prowadzić czarnego Jaga z 400 konnym motorem czy spokojniejszego klasyka? Ech te urodzinowe problemy... ;)

Jaguar w ogłoszeniu - tutaj.

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech Mu gwiazdka pomyślności... :) Najlepszego !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spóźnione ale szczere - 100 lat w zdrowiu i pomyślności!
   Tylko takich dylematów jak dzisiaj życzę , Marcin

   Usuń