Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

niedziela, 28 lutego 2016

Czy ktoś jeszcze pamięta taką renówkę...? 1 999EUR

Uświadczyć model "21" w ogóle należy do rzadkości. Spróbujcie znaleźć takie Renault w ogłoszeniach. Nie wydaje mi się żebyście mieli dużo szczęścia. No, przy jego odrobinie, liczyć można na 21 Nevadę. Taką jak ta - tutaj.
Teraz mamy jednak kolejną "21". Taka odmiana nie była u nas zbyt popularna. Pięciodrzwiowa "21" to może nie był najzgrabniejszy model ze wszystkich, ale bagażnik miał przepastny, był nieco krótszy od reszty, a "21" to nie były krótkie auta, A komfort miał jak u pozostałych - wysoki.
Ten egzemplarz pochodzi od naszego zaufanego niemieckiego dostawcy. Jest po zmianie rozrządu, ma nowe amortyzatory i drobnych innych naprawach. Można przyjąć, że w połączeniu z niewielkim przebiegiem i świetnym stanem lakierniczym, ten "21" to świetny kandydat na youngtimera.
Zainteresowanych zapraszam na formularz kontaktowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz