Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 4 lutego 2016

Historia "Wyszukanych" zatacza czasem koło. 6 800PLN

Ten blog istnieje już wystarczająco długo żeby ktoś zdążył kupić, pojeździć i sprzedać swojego "wyszukanego". W takich przypadkach historia samochodu pisze się dalej. Tu jednak jest inaczej. Ten Mercedes był bohaterem wpisu i pełnego opisu historii zakupu piórem właściciela - tutaj. Teraz zaś trafił dokładnie tam skąd przybył - do wrocławskiego sprzedawcy.
Paweł zapytał pewnego dnia o Mercedesa, którego planował nabyć. Akurat wiedziałem o takim egzemplarzu, że niedawno trafił do Polski. Poznałem obu panów - Pawła i sprzedającego - i doszło do zakupu, którego szczegóły w tekście powyżej. Teraz Paweł nabył już inny pojazd, nie zdradzę jaki bo trochę mi za niego wstyd, ale może sam się wypowie w komentarzu, zaś Mercedesa oddał do źródła zakupu. W ten sposób biały 190 znów jest do kupienia.


Mercedes w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz