Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 1 lutego 2016

Majestatycznie. 10 900PLN

W piątek zakończono w brytyjskim Solihull produkcję samochodu legendy - Land Rovera Defendera. Co prawda tego Range'a łączy z nim niewiele, ale wystarczy jako pretekst do tego wpisu. Poza tym, sporo ostatnio rozmawiałem o tym modelu więc pora na małą prezentację.

P38, bo w takim, bardziej serwisowym ujęciu, ten model jest lepiej znany, miał stanowić milowy krok dla starzejącego się wówczas Range'a. I w pewnym sensie był. Zastosowano jednak nieco zbyt wiele niekoniecznie całkiem wypróbowanych rozwiązań co w pierwszych latach eksploatacji powodowało wiele, czasem całkiem kompromitujących, awarii. Dziś na P38 nie patrzymy już jak na ultra skomplikowany samochód. Wiele jego wad wieku dziecięcego wyleczono i znów możemy cieszyć się luksusowym autem terenowym, które prezencją i osiągami przyćmiewa niejeden produkt konkurencji.

Range w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz