Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

sobota, 6 lutego 2016

Projekt Tempra - wycieczka do Poznania. 1 999PLN

Na niedzielę stowarzyszenie Youngtimer Warsaw przewidziało termin zimowego spotkania w okolicach znanego PKP Powiśle - szczegóły tutaj. Ja mam jeszcze dylemat czym jechać ale domyślam się, że niektórzy z was mogą znaleźć się w trudnym położeniu.

Zima to bowiem czas kiedy większość wychuchanych samochodów zimuje w głębokim garażu i wcale nie jest takie oczywiste, że będą skłonne to ciepełko opuścić. Inne auta przechodzą właśnie konserwację i też nie będą mogły pojawić się na wezwanie. Wreszcie są też tacy wśród nas, którzy w ogóle nie dysponują sprzętem ani większą kwotą na zakup czegokolwiek co pozwoli im na przyjazd z dumnie podniesionym czołem. Oto moja rada, wsiadajcie w pociąg i drzyjcie do Poznania po Tempry. Tak, na zdjęciach jest jedna, ale jest tam też druga. Droższa ale może nawet lepsza. Do dzieła i meldować mi się w niedzielę. Do zobaczenia!

Tempra w ogłoszeniu - tutaj.

Ta druga jest droższa, ale pozbawiona wad. Z rozmowy telefonicznej wynika, że może być bardzo ładna ale nie zrażajcie się tym. Kto nie ma prawie 4 tys, ten za 2 też Temprą podjedzie. Druga - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz