Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 16 lutego 2016

Wolałbym od W201. 10 500PLN

Był taki, przyznaję niedługi, czas kiedy Japończycy zakasowali europejską konkurencję w dziedzinie solidności produkcji i jakości materiałów użytych do budowy samochodów. Ten okres przypadł na dekadę od połowy lat 80. i przyniósł nam na przykład Bluebirda.

Nikogo z wierniejszych czytelników bloga nie muszę przekonywać do mojej sympatii odnośnie tego modelu. Udowodniłem ją po wielokroć i pozostaję w tej kwestii lojalny. Raz nawet posunąłem się do wyjazdu zakupowego po takiego Nissana i wróciłem nim do Warszawy, bardzo zadowolony - tutaj. Z przyjemnością odnotowuję każdy kolejny egzemplarz, który pojawia się w ofertach. Z zainteresowaniem śledzę też jak rosną ich ceny. Na pewno powiedziałem już kiedyś, że wolałbym Bluebirda od Mercedesa 190. Czas pokazał, że nawet z ekonomicznego punktu widzenia, moje zdanie było całkiem trafione. Kto już kupił swojego?

Bluebird w ogłoszeniu - tutaj.

3 komentarze: