Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 10 marca 2016

Foksik. 4 999PLN

Prawie trzy lata temu opisywałem podobnego Polo - tutaj. Wtedy samochodem zainteresował się Rafał Jemielita, który następnie Foxa nabył, jeździł chyba z rok i wymienił na Mercedesa 190. O ile tamten Fox prezentował się nieźle to ten chyba go nawet przebija.

Oczywiście, ostatecznie wypowiedzieć się może w tej kwestii sam Rafał. On swojego Foxa poznał dokładniej i na pewno będzie autorytetem w kwestii ewentualnych porównań. Pewne jest, że taki VW to uroczy sposób na pierwsze obcowanie z tematem starszego auta. Jest bardzo prosty mechanicznie, całkiem ciekawy stylistycznie i na pewno wzbudza życzliwy uśmiech innych kierowców co w przypadku możliwych wpadek jest w takich wozach niezmiernie przydatne. Zawijajcie ze spokojnym sumieniem Foksika, kursujcie nim w nadchodzącym sezonie a na jesieni pomyślicie sami co dalej. Fox może się spodobać na dłużej.

Fox w ogłoszeniu - tutaj.

2 komentarze:

  1. Przerzucil się Pan z ceną o 1000 pln i jeszcze sprzedajacy pomysli ze za tanio puszcza:-)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie, cena wpisana jest identyczna z ceną z ogłoszenia... proszę sprawdzić.

    OdpowiedzUsuń