Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

poniedziałek, 14 marca 2016

Jak nie Saabem go to... Cromą. 5 700PLN

Mam nadzieję, że pamiętacie jeszcze dobrze sobotniego "wyszukanego". Tak, to był Saab 9000. Zauważyłem, że mocno was zainteresował więc poszukałem czegoś podobnego. Nie, nie Alfy 164 ani Lancii Themy. Znalazłem wam Fiata Cromę.

Długo by tu pisać o podobieństwach pomiędzy tymi samochodami i są tacy co wciąż, po latach, upierają się, że krój drzwi w tych modelach jest identyczny. Może i jest i bezsprzecznie, wszystkie cztery opracowano równolegle. Co jednak nie znaczy, że są one identyczne. Wręcz przeciwnie. Kiedy tak spojrzeć na tę małą rodzinkę, trudno doprawdy o cztery bardziej się od siebie różniące samochody. Solidny Saab, luksusowa Lancia, sportowa Alfa i... Croma. Co by o niej nie powiedzieć i jak bardzo nie krzywić się na wnętrze, pamiętać trzeba, że Croma była ulubionym modelem prezesa Fiata, Gianni Agnelli'ego.

Croma w ogłoszeniu - tutaj.

3 komentarze:

  1. No i halogeny ma jakieś dziwne... każdy inny

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy model z tej czwórki jest na swój sposób świetny. Ciężko byłoby chyba wybrać najlepszy z nich..

    OdpowiedzUsuń