Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

środa, 9 marca 2016

Kurza stopa. 10 900PLN

Prawdę mówiąc obawiam się, że możecie napotkać na problemy gdybyście próbowali sami rozwikłać tytuł dzisiejszego wpisu. Nie będę jednak taki i wszystko wam wyklaruję. Po kolei i do rzeczy. Mam nadzieję.

Jestem od wielu lat fanem niektórych wzorów tapicerki na fotelach wielu samochodów. Przy czym jest taki jeden charakterystyczny wzór, który przewija się na kanapach najdroższych modeli Citroena. Z biegiem czasu podłapałem, że ten wzorek jest łudząco podobny do jednego z kultowych wzorów materiałów kostiumów innej znanej francuskiej marki - Dior. Teraz postanowiłem dokończyć śledztwo i wychodzi mi, że wzór znany z foteli Citroenów to jakby przecięty na pół wzór Diora. A u tego krawca mówią nań - Pied de Poulet. Po naszemu "kurza stopa". Różne rzeczy ludzie opowiadają o swoich samochodach, ale właściciele Citroenów (sam się do nich zaliczam) lubią o swoich autach rzec coś niecodziennego. No to już mogą.

Citroen w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz:

  1. Fajny, jakby jeszcze był czarny i wersji Pallas to już w ogóle LUX

    OdpowiedzUsuń