Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

wtorek, 15 marca 2016

Mój samochód mówi o mnie... 69 000PLN

Prowadziłem niedawno z kolegą dyskusję na temat tego jak samochód komponuje się ze swoim właścicielem. A konkretnie zaczęło się od tego, że usłyszałem, że w tym moim swetrze to lepiej jednak pasuję do BXa niż do Alfy 164.

Oczywiście, z początku zapałałem świętym oburzeniem. Kto jak kto, ale ja na pewno z Alfą komponuję się świetnie. Potem jednak ochłonąłem i zacząłem się nad tym zastanawiać. I wiecie co? Faktycznie, po BXa sięgam jakoś tak odruchowo. Wsiadam, jadę i już. Natomiast Alfa oznacza celebrację motoryzacji. W niej po prostu nie wypada pojawić się w stanie niechlujnym. Skoro tak, to pomyślałem o innych moich ulubionych samochodach. Wzrok mój niechcący padł na Porsche 928, od lat model, który darzę ogromną sympatią. Ten konkretnie egzemplarz. Cóż, trochę zużyty ale wciąż z klasą, Czy mógłbym do niego wsiąść w swetrze zamiast w idealnym Armanim?

Porsche w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz