Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

piątek, 11 marca 2016

Na fali sentymentu - cegła. 12 500PLN

Jak pewnie zauważyliście, ten tydzień wypełniają samochody, które już wielokrotnie pojawiały się na Wyszukanych, ale oczywiście mam na myśli modele a nie egzemplarze. I to mnie najbardziej cieszy, że wciąż pojawiają się okazje do wciąż nowych motoryzacyjnych wspominek.

O "dwusecie" napisano i powiedziano chyba wszystko. Od siebie mogę dorzucić, że dla pełnej dynamiki wypada coś zrobić z rozstawem kół tylnej osi, który jest mniejszy niż na osi przedniej. Taki układ sprawia, że samochód jest nieco tępy w zakrętach. Wiem, miałem, poprawiałem. Dużo lepiej jeździ po założeniu dystansów. Normalnie tego nie polecam, ale moje były fabryczne i naprawdę znacząco poprawiały zachowanie samochodu. Więc nie widzę powodu, żeby unikać takiej rekomendacji. Poza tym, wszystko jak w tradycyjnym Volvo. Poza wizerunkiem. U nas w tym aucie nie ma dolnej granicy wieku (60 lat) ani wymogu kapelusza.

Volvo w ogłoszeniu - tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz