Jeszcze więcej rumakowania ;)

Z początkiem kwietnia 2019 roku uruchomiłem nową stronę, rozwinięcie Wyszukanych. Przez minione lata zgromadziłem tutaj wiele treści ale i potrzebę rozwoju, innego ujęcia mojej pasji - motoryzacji. Dlatego powstał Likonic.pl - czytaj Lajkonik ;).

Zapraszam do dalszej lektury, będzie więcej, lepiej, sprawniej i czytelniej.

Marcin Suszczewski

czwartek, 3 marca 2016

Tempra, bo wczoraj pokazali jej duchowego następcę. 2 999PLN

Ostatnio polecałem Temprę jakiś miesiąc temu, jako ratunkowy wóz na wiosenne wietrzenie garaży stowarzyszenia Youngtimer Warsaw - tutaj. W ramach tamtej porady, można było nabyć aż dwie do wyboru Tempry, ale obie to były wersje sedan. A ta nie.

O ile czterodrzwiowa Tempra mogła się podobać, to wersja kombi naprawdę stanowiła stylistyczną atrakcję. Właśnie trwa salon samochodowy w Genewie gdzie Fiat pokazał model Tipo kombi i hatchback. Trochę mnie to zmieszało. Przede wszystkim dlatego, że najpierw pokazano czterodrzwiowe auto jako Tipo (czyli kiedyś Temprę) a później zapowiedziano również wersję hatchback (czyli kiedyś Tipo). No i w międzyczasie to kombi. Czyżby nazwa Tempra źle się Fiatowi kojarzyła? A może Sergio Marchionne zamierza oszczędzać na znaczkach więc postanowili kleić tylko "Tipo"? No nie wiem, nieważne. Oto Tempra kombi, włącznie z opuszczaną środkową częścią tylnego zderzaka. Dzisiaj to by było za drogie.

Tempra kombi w ogłoszeniu - tutaj.

1 komentarz: